Vytvoř příjemnou domácí atmosféru! S chytrým ozvučením to jde snadno.

Co takhle oblíbenou hudbu v koupelně, kuchyni, pracovně, obýváku, nebo třeba i na terase? Pomocí bezdrátového ozvučení Dexon si vytvoříte příjemnou atmosféru pro práci, relax, domácí party i grilovačku venku. Zapojení zvládnete sami. Ozvučení vzhledově zapadne, protože může být skryté.

Hudební kulisa s displejem na zdi

Ne vždy je chuť a místo na instalaci klasických reprosoustav. Reproduktory jednoduše vestavte do stropu. Má to výhodu – s interiérem krásně souznějí a děti je nepoškodí. Vybírat můžete s celé řady tzv. podhledových reproduktorů Dexon. Ozvučení je nenápadné, pouze poblíž vypínačů osvětlení zabudujete „chytré krabičky“ – nástěnné přehrávače Dexon řady MRP.

Tyto přístroje mají v sobě přehrávač audia a videa, zesilovače, dotykový displej a hlavně spojení Bluetooth a na internet přes kabel nebo WiFi. Napájejí se rovnou z 230 V, není potřeba žádný překážející adaptér. Model MRP 8200 umí ozvučit dokonce čtyři místnosti a je to vlastně nadupaný 7“ tablet s Androidem, včetně napájení, zesilovačů a aplikací jako jsou Spotify, VLC Player a další.

Předností nástěnných přehrávačů Dexon je jejich komfort a to, že v domácnosti nikde nic nepřekáží a hudba je vždy snadno dostupná, navíc i přes aplikaci v tabletu nebo smartphonu.

Dexon MRP 9200 –  nový nástěnný přehrávač se zesilovačem a s řízením chytré domácnosti Tuya / Zigbee

Nový model z velké rodiny nástěnných přehrávačů Dexon je opět kombinací tabletu a  zesilovače. Nově zde ale přibyla brána a aplikace pro řízení chytré domácnosti. Kromě přehrávání hudby a videí lokálně i z internetu, skrz Bluetooth, DLNA, Airplay i linkového připojení, můžeme nyní bezdrátově ovládat vypínače, žárovky, zásuvky, vytápění, zabezpečení, senzory a mnoho dalších periferií. Lze vytvářet scénáře i vše automatizovat.

Bezdrátové nenápadné ozvučení

Máte rádi minimalizmus? Nechcete, aby ozvučení bylo vidět, ale přesto fungovalo?

Dexon šel dál a vyvinul aktivní stropní ozvučení. To jediné, co je přiznáno, jsou reproduktory ve stropě. Ty ale interiér nijak nenarušují, protože vidíte pouze jejich bílé mřížky (a ty mohou mít jakoukoli jinou barvu stropu).

Na zdi již není žádný displej, ovládání ozvučení se děje výhradně tabletem nebo smartphonem. Tato vychytávka je umožněna skrytým zesilovačem u reproduktorů a vysíláním hudby přes Bluetooth nebo WiFi.

I montáž je opravdu snadná. Do stropu umístíte některý z vestavných zesilovačů Dexon řady JPM. Dále dva podhledové reproduktory, ty propojíte a můžete začít ihned streamovat hudbu z aplikace ve smartphonu, tabletu, televizi, notebooku nebo stolním počítači.

Hudbu můžete posílat přes Bluetooth, nebo WiFi pomocí aplikace Legacy Player (zdarma), nebo pomocí jakékoli jiné v systému DLNA nebo AirPlay. Hudbu pak „čerpáte“ ze smartphonu, z internetu nebo ze svého domácího či cloudového úložiště. Aplikace je jen ovládací. Znamená to, že v aplikaci jen určíte, které internetové rádio nebo playlist se má přehrávat a toť vše. Tablet můžete vypnout, protože zesilovač se přímo spojí s daným internetovým rádiem a tak již tablet nepotřebují a hlavně ho nevybíjejí.

Blíže se o systému bezdrátového ozvučení domu dozvíte na adrese www.domaci-ozvuceni.cz. Specialisté z Dexonu vám rádi poradí, jaké ozvučení vybrat a jak jej provést. Vždyť jako výrobci mají 23letou praxi.

Doplnit reklamu

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*