Vyberte si tu správnou dlažbu

Při stavbě nového domu nebo při rekonstrukci se vždy začíná tzv. od podlahy. Na tomto rčení je velká část pravdy. Většinou totiž každý začíná právě výběrem vhodné podlahy. Máte již představu o podlaze do kuchyně, obývacího pokoje nebo koupelny? Vybírat můžete z mnoha různých typů.

dlažba
ilustrační foto: keramikasoukup.cz

V minulosti i dnes například jsou velmi oblíbené koberce. Tento typ podlahové krytiny se však z funkčního hlediska hodí pouze do některých místností (ložnice, dětský pokoj, obývací pokoj). Do koupelny však patří úplně jiný typ podlahy – například  dlažba do koupelny  je ideálním řešením. Je funkční a zároveň estetická. Sladit ji můžete rovněž s nezbytnými obklady do koupelny.


Možná máte zafixovanou dlažbu jako podlahovou krytinu výhradně pro koupelny a toalety. To je však již dávno minulostí. Dlažba je velice všestranná a tak může být bez obav použita také v předsíních nebo kuchyních. Opět má hned několik výhod – její údržba je jednoduchá a rychlá a zároveň je velice moderní. Při výběru  dlažby do kuchyně  můžete její barvu či vzor sladit jak s obklady, tak i s výmalbou. Vybrat si můžete dlažbu jednoduchou i s výraznějšími vzory. K dostání je rovněž dlažba imitující různé materiály, například dřevo. Dlažba je také ideální, pokud chcete zavést podlahové vytápění – to je velice příjemné a mezi zákazníky rovněž oblíbené.


Širokou nabídku dlažeb do kuchyní i koupelen vám přináší prodejce s dvacetiletou tradicí – Keramika Soukup. Navštívit můžete rozlehlou vzorkovou prodejnu, kde si můžete veškerou nabídku reálně prohlédnout. Najdete ji rovněž online, na internetové adrese  www.keramikasoukup.c z. Pokud si nebudete vědět s výběrem rady, můžete si nechat nově poradit také od bytového architekta, který vám poradí řešení skutečně na míru. Tuto službu nabízí společnost Keramika Soukup svým zákazníkům zdarma. Využít jí můžete na provozovně v Plzni. Keramika Soukup je vaším stabilním partnerem při jakékoli stavbě nebo rekonstrukci.

Doplnit reklamu

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*