Otestujte vaše fyzické a logické schopnosti

Pamatujete si na televizní soutěž, která v devadesátých letech ovládla televizní obrazovky a také jste při jejím sledování toužili vydat se za dobrodružstvím, které ukrývá Pevnost Boyard?

foto
ilustrační foto: firmanazazitky.cz

Letos na podzim se tato oblíbená soutěž opět vrátí na naše televizní obrazovky a tentokrát i s účastí týmu z České republiky. Vy ji však už nemusíte jen sledovat, ale na vlastní kůži si můžete vyzkoušet, jaké to je, zdolávat fyzické překážky a řešit logické úkoly.

Pokud dokážete vytvořit dvou až pětičlenný tým, nic vám nebrání, abyste si zkusili zda jste schopní týmové spolupráce, ale především, abyste si odpočinuli a pobavili se. Česká pevnost Boyard ukrytá pod názvem Tepfaktor je týmová hra inspirovaná známou soutěží.

Plněním úkolů a sbíráním indicií se vám podaří probojovat až k truhle ukrývající poklad. Na zdolání jednotlivých překážek máte sice předem daný časový limit, ale neomezený počet pokusů. Navíc, pokud víte, že na některou překážku nestačíte, nemusíte ji plnit. Úkolem Tepfaktoru totiž není návštěvníky stresovat, ale nechat je odpočinout si při netradiční aktivitě. Podrobnější informace najdete na stránkách www.firmanazazitky.cz/ceska-pevnost-boyard, kde můžete tento zážitek také zakoupit. 

Vzhledem k tomu, že se jedná o týmovou akci, je tato hra vhodná jako forma firemního teambuildingu nebo školních adaptačních kurzů. Pokud už vás nebaví tradiční předvánoční firemní večírky nebojte se udělat změnu a zakupte vašim zaměstnancům Tepfaktor.

Českou pevnost Boyard najdete v nabídce Firmy na zážitky, která vám kromě této akce zprostředkovává řadu dalších adrenalinových aktivit. Pokud hledáte tipy na dárky, neuděláte chybu, když si vyberete právě zde. Zážitky si můžete vybrat hned z několika kategorií, ať už podle toho komu chcete udělat radost, nebo k jaké příležitosti je dárek určený. V případě, že váháte mezi více zážitky, a nejste si jistí, který dárek bude ten pravý, můžete zakoupit dárkový poukaz, kdy si obdarovaný sám vybere zážitek, který jej nejvíce láká.

 

Doplnit reklamu

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*