Do jakých změn se pustit na jaře? Naplánujte si je už dnes!

Nejen během dlouhých zimních večerů máte mnoho času na přemýšlení o možných jarních úpravách a rekonstrukcích jak domu, tak i zahrady. Využijte skvělé možnosti si vše v klidu naplánovat a promyslet a příchod jara vás už nezaskočí.

zahrada
Zdroj: myunva.com/

Váš dům v novém kabátě

Ne nadarmo se doporučují jakékoliv stavební úpravy právě na jaře. Dopřejte je svému domu i vy a pusťte se do jeho rekonstrukce. Nemusí se jednat o výrazné zásahy do celé stavby, postačí i drobné opravy domu, které přispějí ke změně jeho celkového vzhledu. Je jen na vás, zda necháte vyměnit okna, změníte odstín fasády nebo si pořídíte novou pergolu. Času na promyšlení jarních úprav máte mnoho, tak jej neváhejte efektivně využít.

Probuďte po zimě i svoji zahradu

Mnoho práce vás nepochybně na jaře čeká i na vaší zahradě. Přes zimu si zpracujte například plány rozložení záhonů, určete si místa, kam by bylo vhodné zasadit nové stromky či keře a nezapomínejte ani na zahradní posezení, které vám může zpříjemnit váš čas. Vaše zahrada jistě uvítá i jezírko, jehož umístění byste také měli mít předem jasně určené. Sepište si seznam všeho, co potřebujete do zahájení jarní sezony dokoupit, a co je třeba připravit a zařídit. Do některých oprav se můžete pustit už nyní. Nový rok navíc tradičně přinese celou řadu slev nejen na zahradní nábytek, takže se nebojte podobných slevových akcí využít už teď v zimě.

Doplnit reklamu

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*