Jaké jsou ideální vchodové dveře na chalupu

Rekonstruujete vaši chalupu? Přišel čas na nové vchodové dveře? Hledáte kvalitní dveře, které odolají povětrnostním podmínkám i neodbytným zlodějům a současně mají vynikající izolační vlastnosti a nepropustí teplo?

Foto: Oknoplastik.cz

Abyste udrželi ráz a styl vesnické stavby je nejlepším řešením použít klasický materiál – dřevo.

Společnost Oknoplastik myslí i na chalupáře

V nabídce společnosti Oknopalstik najdete mnoho typů dřevěných vchodových dveří. Je zde řasa modelů, které jsou svojí konstrukcí i designem přímo určeny na chalupu. Abyste mohli nové dveře dokonale sladit s okny, lze si u společnosti Oknoplastik objednat dveře i podle vašeho originálního návrhu. Všechny dřevěné dveře Oknoplastik jsou vyrobeny z kvalitního vícevrstvého lepeného hranolu bez podélného napojení a mají hliníkový práh s přerušeným tepelným mostem, který garantuje dokonalou tepelnou izolaci. V drážce křídla je také dvojité silikónové těsnění. Z vzorníku si vyberete barevný odstín, přesně podle vašich představ.

Jaký typ dveří je na chalupu nejvhodnější

Zde záleží na vás a na vašem vkusu, stylu a rázu vaší chalupy. V nabídce Oknoplastik najdete dveře vyrobené ze smrku, borovice, dubu nebo i exotického dřeva meranti. Dveře s ozdobnými profily, které se hodí právě na chalupu, mají stavební hloubky 68, 84 nebo 94 mm a mohou být prosklené i plné. Zasklívací lišty jsou umístěny na vnitřní straně dveří. Křídla dveří jsou lepena ze speciálních dřevěných lamel s přiznanou spárou a působí velice kompaktním a robusním dojmem.

Jestli chcete vědět o dřevěných dveřích, které jsou vhodné pro vaši chalupu víc, proklikejte se na stránky společnosti Oknoplastik. Naleznete zde nejen kompletní nabídku, ale také podrobný ceník, abyste si mohli sami udělat předběžnou kalkulaci, nebo kontaktujte ještě dnes jejich obchodního zástupce.

Doplnit reklamu

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*