Hypotéka bez registru

ilustrační foto: Pixabay.com – jarmoluk

Pod pojmy hypotéka bez registru a hypotéka bez dokládání příjmů se ukrývají podnikatelské úvěry. Hledali jste přesně takový úvěr? Pak jste jej právě našli. Podnikatelské úvěry se vymezují jistými pravidly, základ je však stejný. Platí zde obecná pravidla jako při každém jiném podobném úvěru.

  1. Ručení nemovitostí.

Základním a důležitým pravidlem je samozřejmě ručení nemovitostí, které neodmyslitelně patří do základních pravidel.

  1. Další pravidla jsou mírnější.

Není vůbec důležité dokládat vysoké příjmy, takže zde jsme hodně benevolentní, tedy tolerantní. I v případě podnikatelů s nízkým daňovým přiznáním přimhouříme oči a neděláme z toho žádnou vědu. Moc dobře víme, jak je podnikání složité, a proto vám nebudeme přidělávat ještě další starosti, když si potřebujete půjčit peníze.

Tolerance nízkých příjmů, daňového přiznání i registrů

Velkou výhodou u soukromých společností je tolerance záznamů i nízkých příjmů. Nemusíte často dokládat ani daňové přiznání. Toleruje se dokonce i nízké, takže si podnikatelé nemusí dělat s něčím podobným starosti.

Nebankovní hypotéka bez registru je vhodnou volbou pro každého podnikatele či firmu, když chcete ručit nemovitostí, získat nízkou úrokovou sazbu, splátky takové, abyste dokázali splácet, a nechcete se zbytečně zdržovat zdlouhavým papírováním či náročným vyřizováním. Nemusí vám v tomto případě dělat starosti nízká daňová přiznání nebo registry. Nad těmi přimhouříme obě oči, takže nevadí na jedno oko ani záznam, a na druhé oko nevadí ani nízké daňové přiznání. Záznam získáte velice snadno, stačí jedna opomenutá faktura, kterou nezaplatíte včas a záznam je na světě. Vymaže se až po několika letech bezúhonnosti.

S financemi můžete vyplatit exekuce, dluhy, zaplatit faktury, nedoplatky, sociální a zdravotní a mnoho dalších potřebných věcí. Důležité je, abyste dokázali splácet. Měsíční splátky budou nastaveny tak, aby vám vyhovovaly. Doba splatnosti se může prodloužit až na 30 let.

Doplnit reklamu

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*