Co nabízí modely od Hondy

Chystáte se koupit sekačku a nevíte jakou? Jato je tu a vy začínáte trochu panikařit? Nechce investovat špatně? Pak doporučujeme zahradní techniku od Hondy, protože všem strojům od této značky je jedno společné, a to kvalita. Honda se pak zaměřuje na novinky v oblasti techniky, takže není výjimkou, že se dostane i na chytré telefony.

honda_foto_sekacka_2

V čem je Honda o krok před konkurencí? Určitě díky intuitivnímu a snadnému ovládání, což ocení především ženy. Muže pak zaujmout technologie jako SMART Drive a Optiflow.

Mají své výhody i elektrické sekačky?

Proč si pořídit elektrickou sekačku? Je to ideální, tichý partner pro menší zahrádky. Elektrické sekačky od Hondy sází na kvalitu konstrukčních materiálů a řadu technologických vychytávek. A proto díky funkci optiflow, je zajištěn 95% sběr trávy. Sekačka také disponuje speciální žacím nožem, který se nezastaví ani před tvrdou překážkou, narazí-li do ní, sílu absorbuje a nepoškodí tak podvozek ani hřídel motoru. Chytrý úchop, pak vyřeší nepříjemné tahání kabelu.

honda_foto_sekacka

Multifunkční motorové sekačky

Čtyřtaktní sekačky Honda jsou určeny pro práci na větší zahradě, ale na své si mohou přijít i profesionálové z komunálních služeb. V případě motorových sekaček Honda lze navolit stupeň výbavy od jednoduché sekačky bez vlastního pojezdu až po sekačku s plynulou regulací rychlosti jízdy Select Drive. Ovládání je pak mnohem pohodlnější a jednodušší, které zvládne obsluhovat úplně každý. Zejména ženy si toto ovládání oblíbí.

honda_foto_sekacka_hrx-vybava-nejvetsi

Malý efektivní pomocník

Robotické sekačky Miimo to je malý a tichý pomocník, který za vás odvede práci na zahradě. Vy tak můžete jen tak relaxovat. Moderní technologie jdou kupředu a robotická sekačky Miimo od Hondy s nimi drží krok. A nové edice robotických sekaček jsou toho důkazem. Letošními modely jsou HRM 310 a HRM 520, jsou tišší a mají lepší žací mechanismus.

www.hondastroje.cz

Doplnit reklamu

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*