Benefity domácí relaxace

Především v chladných částech roku oceníme, můžeme-li se zahřát a dopřát svému tělu pořádnou dávku životodárného odpočinku v podobě wellness procedur. Díky moderním technologiím a jejich kompaktní podobě si dnes řadu z nich můžeme užívat v pohodlí domova.

infrasauna

K běžnému vybavení mnoha českých domácností dnes už patří například saunové infrakabiny, jejichž využívání usnadňuje široká nabídka například stavebnicových produktů, jejichž instalace je snadná. Vedle minimálních požadavků na prostor a technické zázemí jsou jejich pozitivní účinky navíc dostupné i pro ty, kdo mají potíže se snášením vysokých teplot, typických pro finskou saunovou klasiku. Vliv infravln na lidské zdraví je nezpochybnitelný, přináší řadu pozitivních účinků z pohledu jak fyzické, tak také psychické stránky. Uživatele oslovují infrasauny také tím, že nepotřebují dlouhý náběhový čas a jsou k dispozici v podstatě okamžitě. Pokud jde o vzhled infrakabin, je jejich design tak podařený, že se stanou nejen ozdobou interiéru, ale uplatní se i ve venkovních podmínkách, na zahradě, terase či na balkoně.

infrasauna-marimex-trendy-2001-m-img-11105549-fd-2

Totéž vlastně platí také pro vířivky, jež k účinkům tepla, tak příjemným v sychravých měsících roku, přidávají navíc efektivní vliv proudění vody a vzduchových masáží. Díky jejich působení není problém uvolnit natažené svaly, užít si odpočinek po náročném dni, koupel pomáhá eliminovat problémy se spánkem, cukrovkou či artritidou. Zajímavou část tohoto segmentu představují například nafukovací vířivky.

virivka

Nejsou veliké, přesto mají vestavěný ohřev a vlastní cirkulační a filtrační systém, jejich součástí je i elektronické ovládání. Díky snadné instalaci je vše připraveno maximálně do 10 minut, ať už zatoužíte po masážní lázni v interiéru nebo v exteriéru. Lze je totiž využívat celoročně, bez ohledu na počasí a klima. Stačí mít k dispozici rovný, pevný a hladký povrch v podobě dřevěné či keramické podlahy nebo betonové plochy a samozřejmě přívod elektrické energie s vyhovujícím jištěním. Už jste si vybrali relaxační prostředek, který bude vyhovovat právě vám?

Doplnit reklamu

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*